Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 5330 komentarzy

W imieniu konspiracji

Zdzich - - będziemy pisać tak jak jest.

James Comey - liberalny psychopata

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wychowankowie materializmu dialektycznego.

Bóg? Honor? Ojczyzna? W ich umysłach, to tylko wielki znak zapytania. W obliczu PIENIĄDZA beda kwestionowac podstawowe prawa i zasady zycia człowieka, ktory w ich mniemaniu istnieje tylko po to, aby im słuzyc. Zginie nas 76 (Waco, Texas), 3500 (WTC, New York), miliony (Holodomor) ..- dla nich nie ma znaczenia. Dobrobyt kształtuje ich swiadomosc i powiedziec sa w stanie WSZYSTKO, co tylko zapewni im "raj na Ziemi" (wg nauk kabbalizmu). 

Urodziłam się jako biedne murzyńskie dziecko.
 
Wielu z nich nie znamy, ale o James Comey slyszelismy juz w zeszlym roku. Tak, to ten sam Dyrektor amerykanskiej Agencji Sledczej FBI, ktory w kwietniu 2015r wyglosil przemowienie w Holocaust Memorial Museum w Waszyngtonie argumentujac, ze Polacy jako "wspólnicy morderstw dokonywanych przez Niemcow i Węgrow, odpowiedzialni sa za Holocaust tak samo jak Niemcy." !
Dzisiaj, 5-go czerwca 2016, w sensacyjnym ogloszeniu n.t. kreciej roboty Hillary Rodham Rosenberg Clintin, dyrektor FBI James Comey wyrazil swoj poglad o sprawiedliwosci, ktory tylko mozna porownac do jego wypowiedzi o Polakach "wspolodpowiedzialnych za holokaust".
James Comey powiedzial: "Mimo, że istnieją dowody potencjalnego naruszenia prawa dotyczącego postępowania z informacjami niejawnymi, Hillary Clinton nie miala zlych zamiarow i uwazamy, że żaden rozsądny prokurator nie wniesie sprawy do Sadu."
W jezyku politykow jest to rozkaz, ktory zagraza smiercia. Ew. "rozsądny prokurator" musi teraz rozwazyc ewentualnosc zakonczenia swojej kariera w ten sam sposob jak zakonczyl ja inny wspolnik Clintonow, Vince Foster. "Wiedzial za duzo" i z tego powodu "popelnil samobojstwo".
Swoim ogloszeniem n.t. Hillary, James Comey wyprzedal praworządnośc Stanow Zjednoczonych. Po opisaniu wyraźnych dowodow na narazanie bezpieczeństwa narodowego przez Hillary Clinton, dyrektor FBI James Comey ogłosił, że FBI ... nie zaleci oskarżenia.
Decyzja Comey'a jest jednym z najgorszych ataków rządu na prawde i uczciwośc!
Comey twierdził, że nie możemy być pewni ile nielagalnych emaili Hillary wymienila ze swoimi kolaborantami, pomimo ze "tylko" 1258 z nich opublikowal Julian Assange w swoim portalu Wikileaks.
Neocon James Comey jest rowniez znany ze swojego poparcia bylych uzytecznych idiotow kandydatow na prezydenta USA, McCain'a i Romney'ego.
Dzisiaj, nielegalnie wozona przez Prezydenta Obame odrzutowcem Air Force One Hillary Rodham Rosenberg Clinton ma wiele powodow do radosci. Dyrektor FBI zablokowal jej sledztwo, a prezydent Obama NIELEGALNIE pracuje w jej kampanii wyborczej.
James Comey, natomiast, bedzie zbieral plony swojej dzialalnosci pozniej, kiedy wszyscy zapomna o jego kreciej robocie na rzecz własnego majatku i władzy. (Przyszły wice-prezydent USA? Sekretarz?)
 
Wyobraź sobie, wierzyli we wszystko, co im powiedziałem.
 
"Ten system jest zaryglowany" - mówi Donald Trump
 
 
 
 
 
 
 

 

KOMENTARZE

 • @ Zdzich
  "Neocon James Comey jest rowniez znany ze swojego poparcia bylych uzytecznych idiotow kandydatow na prezydenta USA, McCain'a i Romney'ego."

  Ja ich nie uważam za użytecznych idiotów. To są ludzie przesiąknięci do cna neokonserwatywną ideologią. Romney jak tylko stał się kandydatem Republikanów przeciwko Obamie, w roku 2012, natychmiast udał się do Izraela, a później spotakał się z Wałęsą w Gdańsku. To, że udał się do Izraela było rzeczą normalną dla Republikanina, ale spotkanie z Wałęsą było nieoczekiwanym wyciągnięciem ręki do polskiej odmiany neokonserwatystów. NIezmiernie mnie cieszy, że przegrał z Obamą. Była to walka zła z jeszcze większym złem.
 • @ Zdzich
  "Decyzja Comey'a jest jednym z najgorszych ataków rządu na prawde i uczciwośc"

  Całkowicie zgadzam się z tym twierdzeniem. Miałam nadzieję, że system sprawiedliwości wyeliminuje tą osobę z rozgrywek o fotel prezydencki. Niestety tak się nie stało. To, że Obama pracuje w kampanii wyborczej Hillary wcale mnie nie dziwi. Tutaj liczy się dobro partii a nie dobro kraju, czy sprawiedliwość. Nawet osobista niechęć Obamy do Clinton nie ma tu znaczenia. A więc dobro parti - Republikanów czy Demokratów - większą jest wartością jak moralność i sprawiedliwość. W Polsce jest już niestety podobnie.
 • @ Zdzich
  "Swoim ogloszeniem n.t. Hillary, James Comey wyprzedal praworządnośc Stanow Zjednoczonych."

  Nie on pierwszy- wielu to zrobiło przed nim. Gdyby USA było praworządnym krajem, tego rodzaju decyzja byłaby rzeczą szokującą i odbiłaby się wielkim echem wośród społeczeństwa amerykańskiego, w Kongresie i prasie. Nie ważne jak "smierdząca" jest to sprawa, Amerykanie pójdą głosować na Hillary z zatkanymi nosami, bo Hillary jest dobra dla biznesu. A mój sąsiad, właściciel małego przedsiębiorstwa, powiedział do mnie wczoraj, że on zagłosuje na Hillary, ponieważ liczy na to, że w Owalnym Gabinecie na nowo zasiądzie Bill.
 • @AgnieszkaS 23:23:41
  Dobrze ich opisałaś. Lojalni dla Izraela Goje, to są właśnie Użyteczni Idioci.
  (Czymże jest "neokonserwatywna ideologia" jak nie wyrafinowanym syjonizmem?)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31