Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 5330 komentarzy

W imieniu konspiracji

Zdzich - - będziemy pisać tak jak jest.

Moje komentarze

 • @zbig71 22:40:34
  Jeśli chodzi o dowody, to ja mam; ale czekam aż DK samemu się pochwali, może Tobie. W końcu jest to wściekły anty-katolik i anty-żyd, który w przedziwny sposób nie chce pochwalić się własnymi osiągnięciami w walce ani z żydami, ani z katolikami. Grzegorz Piotrowski też z nie chce i już kilkakrotnie zmienił swoje własne nazwisko.
  Ja już kilka razy starałem się wyciągnąć więcej informacji bezpośrednio od DK n.t. jego pobytu w USA w okresie planowanych zamachów na Jana Pawla II i płk-a Kuklińskiego, ale oprócz wyzwisk otrzymałem tylko taką odpowiedź: „Wyznaję żelazną zasadę agenturalną, że nigdy nie należy odpowiadać na pytanie". - Rzeczpospolita 09.09.2016 12:30:16

  Jeśli chodzi o „państwo USA wrogie Polsce”, to zauważ, że przeciętny Amerykanin (łącznie z Prezydentem Trumpem) uwielbia Polaków i Putina. Absolutnie nie chcą wojny, ale chcą kompetentnej kooperacji. Tylko że, niestety, w Kongresie USA zasiadają żydo-komuniści stymulowani przez … Polaków, takich jak Kosiur, Sikorski, Ekiert, Bartoszewski i dziesiątki innych działających w USA.
  To właśnie ich wypociny powodują dlaczego wsadzono żydówkę Georgettę Mosbacher na stanowisko Ambasadora USA w W-wie. Żydówkę z którą „kandydat na prezydenta Polski z Partii PiS” Dariusz Kosiur nigdy nie zawalczy. Śledź sytuację dalej.

  W sprawie Twojej urojonej „wrogości USA do Polski”, to może ten film w czymś Ci pomoże, zwłaszcza od punktu 32:02: https://www.youtube.com/watch?v=aN73N9EjoM4
  Przed rocznicą wprowadzenia w Polsce stanu wojennego
 • @Rzeczpospolita 01:19:48
  Ja napisałem wyraźnie kogo miałem na mysl, i nie był to ani Husky, ani ja.
  Ale dziękuję za powtórzony komentarz. To już było.
  „Żydo-katolicka świnia” też z już była. Nie chcę sprawiać ci tyle frustracji, ale musisz wymyśleć coś nowego, gdyż zanudzasz adminów.
  „Ma na celu burzyć mądrość Polaków”
 • @miarka 20:19:51
  Podaj mi pare przykladow lub linkow do jej wypowiedzi.
  Chcialbym "przyjrzeć się treści tego co pisze" i porownac do Głogoczowskiego.
  „Ma na celu burzyć mądrość Polaków”
 • Warto zobaczyc, zwlaszcza od punktu 32:29:
  https://www.youtube.com/watch?v=aN73N9EjoM4
  Amerykański generał zapowiada wojnę
 • @miarka 14:14:50
  Głogoczowkiego rozszyfrowałem natychmiast. Napisałem:
  „Ateizm i Walka z Kościołem idą w parze. Stąd „ateizm” znany jest również jako „religia” skojarzona z satanizmem, żydostwem, i marksizmem (K.Marks, syn rabina). 
  Rosja, a ścisle mówiąc Rosjanie-Komuniści (Putin za to cierpi) są najbardziej znienawidzonymi adwersarzasmi Zachodu. Tylko że nie z powodu agresji imperialistycznej w imię Doktryny Breżniewa, ale z powodu agresji ideologicznej rozsiewania religii ateizmu podpartej teoriami satanizmu, kabałły, i marksizmu.
  Wystarczy przyjrzeć się działalności i tzw. „opinii” Socjalistów, Komunistów, Marksistów, generalnie Lewicy. Przypominam, że to nie księża KK mordowali oficerów stalinizmu i bezpieki, ale na odwrót, staliniści i bezpieka mordowała księży oraz Chrześcijan. Masowo! 

  I jak to jest i dlaczego adwersarz „imperialistycznego Zachodu”, czyli autor wypudrował się wyrazem „Berkeley” ? „

  Nie odpisał mi, więc wsadziłem tego „lwa” do klatki.
  Tylko nie wciskaj tutaj AgnieszkęS jako osobnika „z piekieł blogosfery”.
  Jak na razie AgnieszkaS jeszcze rogów nie pokazała.
  „Ma na celu burzyć mądrość Polaków”
 • @Rebeliantka 13:33:43
  Żydo-Kosiur jako "Głupiec pewny siebie".
  Ditto!
  „Ma na celu burzyć mądrość Polaków”
 • @Husky 17:01:53
  Znam to. „Ku..a ku..wie łba nie urwie”. :)))
  Pozdr.
  Przed rocznicą wprowadzenia w Polsce stanu wojennego
 • @zbig71 08:14:21
  Usprawiedliwienie niepotrzebne, i nie zwalaj winy na „sojuszników”.
  „Mocne gęby” NEonu nie wychylą się dalej niż ich klawiatura.
  Odwołajmy Żorżetę !
 • @Husky 12:35:51
  Żydo-Kosiur, aparatczyk Grupy „D” Departamentu IV MSW do Walki z Kościołem, składał przysięgę swojej wierności dla Jaruzelskiego-Kiszczaka. Teraz waruje przy ich grobach. Tresura w tym Departamencie obowiązuje do końca życia.
  PS: Petycji na usunięcie żydowki Georgetty Mosbacher ze stanowiska Ambasadora USA nigdy nie podpisze.
  Przed rocznicą wprowadzenia w Polsce stanu wojennego
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:13:50
  "On z Krakowa i to jeszcze z UJ, a tam nie ma uczciwych i mądrych."

  A Nicolaus Copernicus, Jan Kochanowski, król Jan III Sobieski, Hugo Kołłataj, Karol Olszewski, Karol Wojtyła, Krzysztof Penderecki, …. to pewnie "ch..., d..., i kamieni kupa" (Krzysztof J. Wojtas 03.05.2015 10:07:46)
  Przed rocznicą wprowadzenia w Polsce stanu wojennego
 • @Jeremi 12:27:16
  Zupełnie zgadzam się z Twoją opinią n.t. tzw. "anty-żydów" w NEonie. Lubią tez siedzieć w wygodnych fotelach i kompromitować się swoją głupotą udając kogoś, kim nie są.
  Z ich właśnie powodu Georgette Mosbacher nie będzie usunięta.

  Niektorzy politycy, jak np. Donald Trump, są przekorni i uraczają tych „mocnych w gębie” tym, na co zasługują. Za tą właśnie „mocną gębę”, swojemu byłemu prawnikowi Michael Cohen'owi życzył jak-najdłuższego pobytu w więzieniu, swojego wroga nr 1 Roberta Müller'a zachęca do jak-najdłuższego prowadzenia śledztwa przeciwko własnej administracji, a głupim Polakom (nie Tobie!) wstawił żydowkę jako Ambasadora.
  Oczywiście Georgettę Mosbacher można wymienić w kazdej chwili, ale najpierw dajmy szansę tym „mocnym w gębie” utopić się we własnej kompromitacji; na przykład pisząc, że „„sustainable development” zakłada, między innymi, depopulację.” Koń by się uśmiał i Georgetta też.

  Od Polaków, a nie od Trumpa, zależy jak długo to będzie kontynuowane. Zacznijmy porządki od NEonu. A tym, którzy rzucają się na Kościół, Watykan i Biały Dom – powodzenia. ;))
  Odwołajmy Żorżetę !
 • @Lotna 15:45:25
  Szukam ale nie widzę tutaj pani „jednomyślnych”, którzy by się podpisali pod petycją. Ironicznie i intrygująco, ci, tzw. „anty-żydzi” w NEonie, którzy zgadzają się z Panią, że termin „sustainable development” znaczy po polsku „depopulacja”, czyli Kosiur, Trzcińska, Ruszkiewicz, Wojtas, itp. nie kwapią się usunąć żydówkę Mosbacher z pozycji Ambasadora USA w W-wie.
  Podpisał tylko Pani adwersarz, czyli prawdziwy Polak Kula Lis!
  Jeszcze tylko 95,323 podpisów jest potrzebnych do 27 grudnia. Ja podpiszę zaraz pod wymienionymi powyżej.
  Odwołajmy Żorżetę !
 • @Berkeley72 17:35:25
  "to w Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley "przeprogramowano" moją świadomość".

  To samo jest w zyciorysie Fidela Castro, tylko ze o University of Havana w tym czasie kontrolowanym przez Stany Zjednoczone.

  Obecnie mlodych Komunistow ksztalci sie w kazdym uniwersytecie amerykanskim. Wykladowcami naczesciej sa zydowscy "immigranci" z Rosji i innych krajow wschodnich. Ostatnio dolaczyl do nich prof. Radoslaw Sikorski. Wyniki tej "edukacji" znacie.
  Ironia hasła "Polska Chrystusem Narodów"
 • @
  Ateizm i Walka z Kościołem idą w parze. Stąd „ateizm” znany jest również jako „religia” skojarzona z satanizmem, żydostwem, i marksizmem (K.Marks, syn rabina).
  Rosja, a ścisle mówiąc Rosjanie-Komuniści (Putin za to cierpi) są najbardziej znienawidzonymi adwersarzasmi Zachodu. Tylko że nie z powodu agresji imperialistycznej w imię Doktryny Breżniewa, ale z powodu agresji ideologicznej rozsiewania religii ateizmu podpartej teoriami satanizmu, kabałły, i marksizmu.
  Wystarczy przyjrzeć się działalności i tzw. „opinii” Socjalistów, Komunistów, Marksistów, generalnie Lewicy. Przypominam, że to nie księża KK mordowali oficerów stalinizmu i bezpieki, ale na odwrót, staliniści i bezpieka mordowała księży oraz Chrześcijan. Masowo!

  I jak to jest i dlaczego adwersarz „imperialistycznego Zachodu”, czyli autor wypudrował się wyrazem „Berkeley” ?
  Ironia hasła "Polska Chrystusem Narodów"
 • „Ale niech ryja nie wychyla bo mu ryj będzie odcięty.” - Ruszkiewicz
  Zobaczyłem tu też: „Na taczkach wywieziemy”, „głupszy od trepa mojej babci”, „żydowski obsikywacz nogawek”, „o żesz kurcze pieczone w pysk”, „ten drugi to cham, prostak i zadaniowany troll”, „jesteś sk...synem”, „ masz u mnie po ryju, chazarski świrze”, itp.
  Jest to słownictwo ćwoków, którzy czynią z NEon'u RYNSZTOK.

  Jestem ciekawy kiedy właściciel Opara się opamięta, i zabierze im kluczyli do tego motocykla na stałe.
  Chanukowa plaga.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:48:18
  Jeśli jest takie „prawo”, to podaj paragraf i wytłumacz Wojtasowi.
  Chanukowa plaga.
 • @kula Lis 68 19:51:19
  Ojciec Mateuszka byl bananowcem. Syna ustawil na Zachodzie w tym samym celu. ...
  To nie cepy premierze Morawiecki
 • @Husky 21:35:43
  Ditto!
  W Stanach, tzw. "tereny federalne" traktowane sa jako prywatna wlasnosc Clintonow. Od ich czasu, np. wegiel sprzedawany jest Chinczykom po US$8 za tone! Hillary rowniez sprzedala 40% amerykanskiego uranu Rosjanom. Bill wydal dekrety zakazu wstepowania na "tereny federalne", stad pali sie chrust (brushwood) w Kalifornii, itd., itd.
  To nie cepy premierze Morawiecki
 • @Jan Paweł 21:58:52
  Wdarły się nie tylko sekty neokatechumenalne, ale również synalkowie bonzów partyjnych z programem obelania Kościoła od wewnątrz, oraz spora grupa homoseksualistów (których opisuje się jako „pedofile” celem ochrony grup LGBTQ),
  Do dzisiaj hierarchia Kościoła nie wie, co z tym goownem w Kościele robić.
  Oddajemy Kościół i tracimy Polskę. Przypadek?
 • @Krystyna Trzcińska 20:17:04
  Najpierw znajdź wyraz „depopulacja” w oryginalnej łacińskiej wersji encykliki „Laudato si'” i podaj mi numer strony. Może być nawet po angielsku. Żydo-Kosiur nie znalazł.
  I zaraz potem możesz wrócic do swoich kiczowatych fotomontaży.
  Zauważ też, że twoja głupota przerasta wszelkie wyobrażenia i NIKT z tobą nie polemizuje.
  Klimat dla barbarzyńców

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31